AMC100-FA48
AMC100-FA48
● Speciaal ontworpen voor het stroomvoorzieningsbeheer van de server in het datacenter
● A plus B dubbel AC-uitgangscircuit, in totaal 48 takken
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● Totale huidige harmonische
Aanvraag sturen
  • Beschrijving
    Informatie
    Kenmerkend
    1) Communicatie:RS485/Modbus-Rtu
    2) Meerdere circuits:48 eenfasig of 16driefasig
    3) Beoordeeld U en I:U% 3aAC 220V% 2f380V I% 3a5A
    Functie
    ·1 RS485-communicatie
    product-616-616
    Installatie
    DIN35mm
    Afmeting (L*B*H):
    product-616-616
    Uiterlijk
    Bedrading
    image014
    image015
    image017
    Parameter
    Distributiesysteem
    WISSELSPANNING
    Busspanning
    Nominale spanning
    220V
    Meetbereik
    ±20 procent
    Overbelasten
    Momentane spanning 2 keer/sec
    Huidig ​​inkomend circuit
    Beoordeeld
    50mA
    Bereik
    0.125-60mA
    Overbelasten
    Continu 1,2 keer, onmiddellijk 10 keer/sec
    Omgeving
    verhoging
    Minder dan of gelijk aan 2500 m
    Temperatuur
    Werk: -15 graad -55 graad Opslag: -25 graad -70 graad
    Vochtigheid
    Relatieve vochtigheid Minder dan of gelijk aan 93 procent
    Frequentie
    AC% 7b% 7b0% 7d% 7dHz
    Meeteenheid
    Uitlaat
    Isolatieweerstand
    De isolatieweerstand tussen alle aansluitingen en de geleidende delen van de schaal bedraagt ​​niet minder dan 100MΩ
    Vervuilingsniveau
    2
    Communicatie
    RS485% 2fModbus-RTU